Drewutnia z domkiem narzędziowym - Zielona Góra

Jak sama nazwa wskazuję drewutnia to miejsce do przechowywania drewna na opał. Nasi klienci jednak bardzo często łączą domek narzędziowy z drewutnią. Jest to idealne połączenie w przypadku zastosowania w przydomowych ogrodach.

Przygotowanie podłoża należy do klienta; można wykonać wylewkę lub ułożyć kostkę brukową, w wyjątkowych sytuacjach można ustawić domek na betonowych bloczkach , które zakupuje klient, budynek nie wymaga kotwienia.

 

Dlaczego warto?

Monataż w cenie

Montaż jest w cenie produktu. Jedynym dodatkowym kosztem jest transport, jego cena jest ustalana indywidualnie i zależy od miejsca montażu. Drewutnie – Gorzów Wlkp, Legnica, Lubin, Zielona Góra, Żary.

Solidne drewutnie – Zielona Góra

Drewno to najczęściej wykorzystywany materiał opałowy. Używane jest ono zarówno w domach jednorodzinnych, jak i domkach letniskowych wyposażonych w kominek. Jego zapach tworzy niepowtarzalną, przytulną atmosferę. Jednak, aby móc się nim cieszyć, podziwiać skrzące się za szybą iskry i napawać się leśnym klimatem w domowym zaciszu, trzeba zadbać o odpowiednie miejsce do przechowywania drewna. Świetną opcją jest zakup drewutni! Chroni ona opał przed zawilgoceniem i opadami atmosferycznymi. Ponadto pozwala uporządkować drewno i przechowywać je w schludny, estetyczny sposób.

Nasze drewutnie produkowane są z najlepszych, trwałych materiałów, dzięki czemu cechują się dużą wytrzymałością i długą żywotnością. Doskonale znoszą niekorzystne warunki atmosferyczne i skutecznie zabezpieczają drewno przed wilgocią. Wyróżniają się estetycznym wyglądem, dzięki czemu pełnią również funkcję dekoracyjną.

Drewutnie w Zielonej Górze – wybierz model dopasowany do swoich potrzeb

Nasza firma oferuje projektowanie, produkcję i montaż drewutni. Na zamówienie możemy wykonać model idealnie dopasowany do Twoich preferencji, potrzeb i możliwości finansowych. Korzystając z naszych usług, masz realny wpływ na to, jak będzie wyglądał gotowy wyrób.

Oferujemy zarówno klasyczne drewutnie, jak i połączone z domkami narzędziowymi, w których możesz umieścić niezbędne akcesoria i sprzęty gospodarcze. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące produkcji i montażu drewutni w Zielonej Górze, zapraszamy do kontaktu.

Wybrane realizacje