Domki ogrodowe Gorzów Wielkopolski

Jeśli posiadasz działkę lub duży ogród, powinieneś zadbać o miejsce poświęcone rekreacji i wypoczynkowi. Dlatego właśnie mała architektura ogrodowa cieszy się tak dużą popularnością – jednak poszczególne rozwiązania różnią się między sobą pod kątem praktyczności. Szczególnie interesujące są domki, ponieważ ich postawienie nie wymaga urzędowych pozwoleń, a ponadto stanowią schronienie np. w przypadku silniejszego wiatru i deszczu, umożliwiają również wygodne przechowywanie różnego typu narzędzi i przedmiotów. Oferujemy profesjonalne domki ogrodowe w Gorzowie Wielkopolskim, które doskonale sprawdzą się na każdej działce.

Drewniane domki ogrodowe – Gorzów Wlkp.

Domki ogrodowe są doskonałą alternatywą dla wiat i altan, ponieważ zapewniają dodatkowe schronienie, a ponadto mogą stać się miejscem do przechowywania różnych akcesoriów ogrodowych, na przykład narzędzi czy naczyń. Można w nich oczywiście stworzyć także strefę relaksu, np. umieszczając we wnętrzu obiektu sofy lub fotele. Wykonywane przez nas domki najczęściej posiadają również sporą werandę, na której można spokojnie spędzać czas jak w altanie, a więc bez obaw przed deszczem. Prosta konstrukcja i mały metraż takich budowli sprawia, że ich wzniesienie nie wymaga zezwolenia. Wszystkie domki ogrodowe w Gorzowie Wielkopolskim wykonujemy na indywidualne zamówienie klientów, dlatego zawsze jesteśmy w stanie dopasować się do wymagań. Chodzi zarówno o rodzaj konstrukcji, ale też metraż obiektu oraz werandy bądź kolor farby zabezpieczającej drewno. Omawiane produkty są umieszczane na dwóch rodzajach podłoża, to jest wylanej płycie fundamentowej lub na bloczkach fundamentowych. Zalecany typ jest określany na etapie projektowania.


Kompleksowa oferta – domki drewniane, Gorzów Wlkp.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie architektury ogrodowej w Gorzowie Wielkopolskim. Oferujemy zarówno spersonalizowany projekt, produkcję konstrukcji, a także montaż na miejscu – ta usługa wliczona jest w cenę produktu, a jedynym dodatkowym kosztem jest transport ustalany indywidualnie. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, czyli dobrych gatunków drewna. Domki oczywiście mogą być wyposażone w okna i inne elementy konstrukcyjne, zgodnie z potrzebami klienta.

Obiekty są stabilne i estetycznie wykonane, ponieważ wiemy, że nie tylko stanowią praktyczny element ogrodu, ale są również jego dekoracją. Mamy doświadczenie w produkcji domków o różnej stylistyce, dopasowanej do stylu ogrodu lub znajdujących się w pobliżu budynków. W razie zainteresowania współpracą lub dodatkowych pytań, prosimy o kontakt.

Wybrane realizacje