Altany Ogrodowe - Zielona góra

Wiele osób, którym zadaje się pytanie, jakiej konstrukcji nie może zabraknąć na ogrodzie, błędnie wymienia szopę na narzędzia czy garaż lub warsztat. Prawda jest jednak taka, że podstawowym elementem w ogródku powinna być odpowiednio dobrana altana. Tego typu architektura ogrodowa nie może być w żadnym razie wybierana przypadkowo.

Poszukujesz dobrego dostawcy altan ogrodowych w Zielonej Górze? Planujesz postawić tego typu konstrukcję przy swoim domu lub na działce? W takim razie doskonale trafiłeś – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Drewniana altana jest idealnym miejscem do odpoczynku, spożywania posiłków na świeżym powietrzu, spotkań ze znajomymi i rodziną. Organizacja spotkania nawet przy dość silnym słońcu lub nawet przy małym deszczu nie będzie stanowiła problemu.

Wszystkie nasze wyroby wykonujemy z najwyższej klasy materiałów, które pochodzą tylko ze sprawdzonych źródeł. Z ogromną starannością dobieramy materiały do naszych konstrukcji.

Wykorzystujemy tylko drewno certyfikowane klasy C30, specjalnie suszone i strugane.

Sprawdzone projekty

Dysponujemy dużą ilością gotowych projektów, które można znaleźć w zakładce galeria. istnieje możliwość modyfikacji wybranego projektu.

Monataż w cenie

Montaż jest w cenie produktu. Jedynym dodatkowym kosztem jest transport, jego cena jest ustalana indywidualnie i zależy od miejsca montażu. Altany ogrodowe – Gorzów Wlkp, Legnica, Lubin, Zielona Góra, Żary

Dlaczego warto nam zaufać i wybrać nasze altany ogrodowe? Zielona Góra

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od 2008 roku, stale dostarczając klientom wysokiej jakości elementy architektury ogrodowej, które charakteryzują się pięknym designem oraz bardzo dużą trwałością i odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem, którzy mają niezbędną wiedzę, umiejętności i narzędzia, pozwalające nam na kompleksowe wykonanie każdej altany od początku do końca, czyli zaprojektowanie, wyprodukowanie wszystkich elementów, a także postawienie i złożenie jej we wskazanym przez Ciebie miejscu. Od samego początku naszego funkcjonowania zależy nam na tym, aby każdy, kto zdecyduje się na nasze usługi, był maksymalnie zadowolony z ich efektów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty i ich wykonanie zawsze były na najwyższym możliwym poziomie.

Opinie naszych klientów, którzy od lat korzystają z dostarczonych przez nas altan ogrodowych, są bardzo pozytywne. Chwalą oni wysoką jakość wykonania konstrukcji, profesjonalne podejście, a także atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

Wybrane realizacje