Domki Ogrodowe w gorzowie wielkopolskim

Drewniany domek ogrodowy idealnie sprawdza się na działce rekreacyjnej, stwarza możliwość wypoczynku, a zarazem miejsca na przechowywanie potrzebnych akcesoriów ogrodowych.  Jest to konstrukcja, którą można wybudować bez zezwoleń. Z tego względu warto zainteresować się tym, jak wiele praktycznych funkcji może pełnić taka drewniana konstrukcja. Nie tylko jest niezwykle funkcjonalna, ale dodatkowo starannie wykonana i przyozdobiona może być niezwykle atrakcyjna dla wszystkich odwiedzających.

Indywidualny projekt

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, po oczekiwaniach klienta dostosowujemy parametry domku do oczekiwań.

Monataż w cenie

Montaż jest w cenie produktu. Jedynym dodatkowym kosztem jest transport, jego cena jest ustalana indywidualnie i zależy od miejsca montażu. Domki ogrodowe – Gorzów Wlkp, Legnica, Lubin, Zielona Góra, Żary.

Domki ogrodowe – Gorzów Wielkopolski

Budowa domku w ogrodzie może okazać się niezwykle funkcjonalnym pomysłem. To doskonały sposób na to, aby spędzić na zewnątrz ciepłe letnie dni. Wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi można zorganizować smaczny posiłek, małe przyjęcie, a także miło spędzić czas, grając w gry planszowe. To również interesująca alternatywa dla wszystkich, którzy okresowo pracują zdalnie. Jeżeli w ciepłe dni wolisz pełnić swoje obowiązki na świeżym powietrzu, domek ogrodowy może stać się do tego dogodnym miejscem. Nie zapominajmy o szerokich możliwościach przechowywania, jeżeli nie wiesz, gdzie schować ogrodowe narzędzia i akcesoria, domek może być do tego odpowiednim miejscem.

Domki ogrodowe można spotkać równie często w ośrodkach wypoczynkowych, gdzie pozwalają turystom na chwilę relaksu. Tego typu obiekty cieszą się dużym zainteresowaniem również w parkach, centrach rekreacyjnych i wszędzie tam, gdzie spotkać można większe grupy zwiedzających, szukających sposobu na spędzenie czasu. Standardowe domki ogrodowe okażą się również niezastąpione na polach namiotowych lub kempingowych, gdzie rozpalić można ognisko i na grillu przygotować posiłek.

Szukasz sposobu na urozmaicenie własnej przestrzeni – rozwiązaniem są domki ogrodowe. Gorzów Wielkopolski to jeden z głównych obszarów naszego działania. Dostarczamy nasze projekty na terenie miasta, ale także okolic. Wspólnie z klientem wybierany najkorzystniejsze rozwiązanie. Opracowujemy projekt, dobieramy tworzywo oraz sam design domku. Wszystko odbywa się zawsze za akceptacją klienta, gdyż to on finalnie ma być zadowolony z efektu. Podczas ustalania szczegółów niezwykle ważne jest również otoczenie obiektu, w tym samo przygotowanie gruntu. Domek drewniany jest stawiany na podłożu przygotowanym przez klienta – może być to wylana płyta fundamentowa, jaki bloczki fundamentowe. Zalecany typ podłoża określamy po przygotowaniu projektu.

Wybrane realizacje