Domki Ogrodowe w Zielonej Górze

Drewniany domek ogrodowy idealnie sprawdza się na działce rekreacyjnej, stwarza możliwość wypoczynku, a zarazem miejsca na przechowywanie potrzebnych akcesoriów ogrodowych.  Jest to konstrukcja, którą można wybudować bez zezwoleń. Z tego względu warto zainteresować się tym, jak wiele praktycznych funkcji może pełnić taka drewniana konstrukcja. Nie tylko jest niezwykle funkcjonalna, ale dodatkowo starannie wykonana i przyozdobiona może być niezwykle atrakcyjna dla wszystkich odwiedzających.

Indywidualny projekt - Domek Ogrodowy ZIelona Góra

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, po oczekiwaniach klienta dostosowujemy parametry domku do oczekiwań.

Monataż w cenie

Montaż jest w cenie produktu. Jedynym dodatkowym kosztem jest transport, jego cena jest ustalana indywidualnie i zależy od miejsca montażu. Domki ogrodowe – Gorzów Wlkp, Legnica, Lubin, Zielona Góra, Żary.

Domki ogrodowe Zielona Góra

Budowa domku ogrodowego może okazać się niezwykle funkcjonalnym pomysłem. To doskonały sposób na to, aby spędzić na zewnątrz ciepłe letnie dni. Wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi można zorganizować smaczny posiłek, małe przyjęcie, a także miło spędzić czas, grając w gry planszowe. Domek ogrodowy w Zielonej Górze to również interesująca alternatywa dla wszystkich, którzy okresowo pracują zdalnie. Jeżeli w ciepłe dni wolisz pełnić swoje obowiązki na świeżym powietrzu, domek ogrodowy może stać się do tego dogodnym miejscem. Nie zapominajmy o szerokich możliwościach przechowywania, jeżeli nie wiesz, gdzie schować ogrodowe narzędzia i akcesoria, domek może być do tego odpowiednim miejscem.

Domki ogrodowe można spotkać równie często w ośrodkach wypoczynkowych, gdzie pozwalają turystom na chwilę relaksu. Tego typu obiekty cieszą się dużym zainteresowaniem również w parkach, centrach rekreacyjnych i wszędzie tam, gdzie spotkać można większe grupy zwiedzających, szukających sposobu na spędzenie czasu. Standardowe domki ogrodowe (Zielona Góra) okażą się również niezastąpione na polach namiotowych lub kempingowych, gdzie rozpalić można ognisko i na grillu przygotować posiłek.

Szukasz sposobu na urozmaicenie własnej przestrzeni – rozwiązaniem są domki ogrodowe. Zielona Góra to jeden z głównych obszarów naszego działania. Dostarczamy nasze projekty na terenie miasta, ale także okolic. Wspólnie z klientem wybierany najkorzystniejsze rozwiązanie. Opracowujemy projekt , dobieramy tworzywo oraz sam design domku ogrodowego. Wszystko odbywa się zawsze za akceptacją klienta, gdyż to on finalnie ma być zadowolony z efektu. Podczas ustalania szczegółów niezwykle ważne jest również otoczenie obiektu, w tym samo przygotowanie gruntu. Domek drewniany jest stawiany na podłożu przygotowanym przez klienta – może być to wylana płyta fundamentowa, jaki bloczki fundamentowe. Zalecany typ podłoża określamy po przygotowaniu projektu domku ogrodowego w Zielonej Górze.

Wybrane realizacje