Domki narzędziowe w Gorzowie Wielkopolskim

Domki narzędziowe nieustannie cieszą się ogromną popularnością. To właśnie w nich można skryć się w trakcie deszczu, a także przechowywać narzędzia, sprzęty i chemię ogrodową. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się projektowaniem i sprzedażą domków narzędziowych w Gorzowie Wielkopolskim, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Domki narzędziowe Gorzów Wlkp – zastosowanie

Domki narzędziowe cieszą się dużą popularnością i świetnymi opiniami wśród osób posiadających przydomowe ogrody i działki. Konstrukcje te umożliwiają przechowywanie różnorodnych narzędzi niezbędnych do prac w ogrodzie, takich jak grabie, konewki, łopaty, motyki czy nożyce do trawy. W domku narzędziowym można umieścić również większe sprzęty i maszyny m.in. kosiarki, glebogryzarki i taczki. W domkach o większych wymiarach można przechować także meble ogrodowe, rowery, a nawet traktor ogrodowy. Oferowane przez nas konstrukcje pomogą Ci zabezpieczyć narzędzia i sprzęt gospodarczy przed opadami śniegu i deszczu oraz intensywnym nasłonecznieniem i niskimi temperaturami. Ponadto dzięki nim z łatwością utrzymasz porządek w ogrodzie i garażu.

Domki narzędziowe w Gorzowie Wielkopolskim – dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Posiadasz ogród, lecz nie masz gdzie przechowywać swoich narzędzi i sprzętów gospodarczych? Szukasz firmy oferującej wysokiej jakości domki narzędziowe w Gorzowie Wielkopolskim? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy zespołem fachowców, specjalizujących się w projektowaniu i produkcji architektury ogrodowej. Nasze konstrukcje wykonujemy z ogromnym zaangażowaniem i najwyższą starannością. Oferowane domki narzędziowe tworzymy z najlepszego materiału, spełniającego wszelkie normy. Charakteryzują się one estetyczną i solidną konstrukcją, najwyższą jakością wykończenia oraz odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Co jeszcze wyróżnia naszą firmę? Przede wszystkim podejście do klientów. Każdego zleceniodawcę traktujemy indywidualnie. Projekty domków narzędziowych zawsze dopasowujemy do wymagań, upodobań i możliwości finansowych klientów. Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców i działamy elastycznie. Zawsze bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie i pomysły. Oczywiście gwarantujemy również fachowe doradztwo – zarówno na etapie projektowania, jak i montażu.

Domki narzędziowe Gorzów Wlkp – szczegóły oferty

Domki narzędziowe w Gorzowie Wlkp. umieszczamy na betonowych kostkach i specjalnej macie izolacyjnej. Za elementy te nie pobieramy opłat, jednak przygotowanie podłoża należy do zleceniodawcy. Domek narzędziowy można ustawić nawet na trawniku. Najważniejsze, aby teren był prosty i wolny od pochyłości, uskoków oraz wszelkich nierówności. Dachy domów pokrywamy gontem bitumicznym w kolorze grafitowym, czerwonym, zielonym lub brązowym. Wybór odcienia należy oczywiście do klienta. Montaż domku narzędziowego w Gorzowie Wielkopolskim jest w cenie produktu. Dodatkową opłatę pobieramy wyłącznie za transport. Wysokość opłaty ustalamy indywidualnie.

Wybrane realizacje