0
lat doświadczenia

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2007 roku, pierwotnie wykonywaliśmy tylko meble na wymiar. Zapotrzebowanie rynku oraz pojawiające się zapytania od klientów spowodowały rozszerzenie naszej oferty o architekturę ogrodową. Od 2013 roku uruchomiliśmy produkcje oraz montaż elementów takich jak domki letniskowe, altany ogrodowe oraz place zabaw. Obecnie zajmujemy się tylko architektura ogrodową.

Od początku istnienia wyróżnia nas dbanie o szczegóły, gdyż to one nadają produktowi efekt końcowy. Wszystkie nasze produkty wykonywane są z ogromny zaangażowaniem i starannością, a materiał z jakich powstają jest najwyższej klasy i spełnia wszelkie normy. Staramy się aby elementy architektury ogrodowej spełniały wszelkie oczekiwania naszych klientów.

Zadowolenie klienta to nasz priorytet – dobry klient, to zadowolony klient. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług. Nasze dane znajdziecie Państwo w zakładce kontakt.

MAZUR Architektura Ogrodowa – altany ogrodowe, domki ogrodowe, wiaty ogrodowe, drewutnie, domki narzędziowe – drewniane realizacje najczęściej w miastach: Gorzów Wlkp, Legnica, Lubin, Zielona Góra, Żary

Pałac w Zatoniu
Na zlecenie gminy Zielona Góra wykonaliśmy całą architekturę ogrodową na terenie parku.
Park w Kiełpinie
Realizacja projektu parku w Kiełpinie. Wiata, ławki i ogrodzenie.
Poprzedni
Następny

Dlaczego MY?

Doskonała jakość, dopracowane
szczegóły i perfekcyjne wykonanie.
Przekonaj się osobiście !!!

Działamy na terenie: